> Natjecanja
Natjecanja učenika

Košarkaški turnir

Autor: Marinela Rebić, 22. 4. 2024. 06:51

U dvorani srednje škole u Ivanić Gradu održan je košarkaški turnir za učenice osnovnih škola Zagrebačke županije … naše učenice su nadmoćno osvojile prvo mjesto i plasirale se na završni turnir koji će se održati u Poreču od 6. do 8.5.2024.

Čestitke!

Županijsko natjecanje u košarci za djevojčice

Autor: Marinela Rebić, 9. 4. 2024. 06:31

U Šenkovcu je održano županijsko natjecanje u košarci za djevojčice 5/6 razreda
Našu školu su predstavljale učenice: Ines Domitrović (kapetan ), Jana Zagorac, Brigita Gršetić, Eva Gotal, Mia Hađavir, Eva Jurić, Eva Hoti i Ema Čunčić.
U konkurenciji 4 škola; OŠ I Perkovac, OŠ Lj Gaj, OŠ I. Benković učenice naše ekipe su bile najbolje, sve ekipe uvjerljivo pobijedile… Najbolja košarkašica turnira je Ines Domitrović.

Čestitamo!

Gradsko natjecanje iz košarke za učenice

Autor: Marinela Rebić, 26. 3. 2024. 20:40

U utorak, 26.3.2024. je održano gradsko natjecanje u košarci za učenice u našoj školi.

Škole sudionici su OŠ Velika Mlaka, OŠ Slavka Kolara Kravarsko, OŠ Eugena Kumičića i OŠ Vukovina.

Prvoplasirana ekipa su učenice OŠ Vukovina u sastavu Ines Domitrović, Mia Hađavir, Gita Veličan, Ana Bermanac, Jana Zagorac, Eva Jurić, Ema Čunčić, Eva Hoti, Eva Gotal pod vodstvom profesorice Tatjane Sudar.

Fotografije možete pogledati na linku Natjecanje u košarci.

Županijsko natjecanje iz geografije

Autor: Marinela Rebić, 25. 3. 2024. 08:23

Održano je u petak 22.3.2024. u OŠ Klinča Sela. Domaćini su i ove godine odlično organizirali natjecanje. S obzirom da su učenici tijekom ispravljanja ispita bili slobodni, organizirali su radionice u Udruzi Eduka koja se nalazi u blizini škole. Za one učenike koji nisu bili  zainteresirani za radionice bile su  organizirane sportske aktivnosti u dvorani, mogućnost gledanja filma ili igranja društvenih igara. Naravno učenici i mentori nisu ostali niti gladni.

Nakon provedenog Školskog natjecanja iz geografije (25. siječnja 2024.), na Županijsko natjecanje iz geografije pozvano je 93 najuspješnijih učenika osnovnih škola Zagrebačke županije od čega troje iz naše škole.

Učenici su postigli odlične rezultate.

U kategoriji petih razreda učenik Vigo Berger osvojio je 2. mjesto, a u kategoriji 6. razred učenik Toma Gavran je također osvojio 2. mjesto.

Nažalost, učenica Ana Šima Kos zbog bolesti nije mogla sudjelovati.

Mentor učenicima bio je Vladimir Matun.

Održana regionalna razina Sudoku natjecanja 2023

Autor: Marinela Rebić, 26. 11. 2023. 06:25

U subotu, 25. studenoga održana je regionalna razina Sudoku natjecanja za osnovne i srednje škole.

Sudoku natjecateljske listiće rješavale su naše učenice Melanija Đurašin i Vida Tkalčić.

Regionalno natjecanje u rješavanju Sudoku zadataka

Autor: Marinela Rebić, 7. 11. 2023. 09:46

27. listopada je u našoj školi treću godinu zaredom održano školsko natjecanje Sudoku. Sudjelovalo je ukupno 39 učenika područnih i matične škole od 2. do 8. razreda.

Naše učenice Melanija Đurašin (3.razred) i Vida Tkalčić (7.razred) su uz pratnju mentorica pozvane na Regionalno natjecanje koje će se održati u subotu 25. studenoga 2023. Čestitamo našim natjecateljicama i želimo im puno uspjeha na idućoj razini.

mentorice Ana Tržok i Marinela Rebić

Poveznica na fotografije sa školskog natjecanja

Natjecanje u rješavanju SUDOKU zadataka

Autor: Marinela Rebić, 27. 10. 2023. 19:53

Danas je u našoj školi treću godinu zaredom održano školsko natjecanje Sudoku. Sudjelovalo je ukupno 39 učenika područnih i matične škole od 2. do 8. razreda. Nadamo se da će neki od njih s ostvarenim rezultatima biti pozvani na regionalno natjecanje koje će se održati 25. studenoga 2023.

Čestitamo svim učenicima na postignutom uspjehu!

Organizatorice i mentorice Ana Tržok i Marinela Rebić

MAT LIGA

Autor: Marinela Rebić, 5. 10. 2023. 06:45

U srijedu 4.10.2023. učenici naše škole sudjelovali su u prvom kolu natjecanja iz matematike MAT LIGA. Natjecanju je pristupilo dvanaest parova, tj. dvadeset i četiri učenika šestih, sedmih i osmih razreda naše škole. Na MAT LIGI je sudjelovalo ukupno 8600 učenika iz 370 škola iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Učenici su imali priliku primijeniti svoje znanje iz matematike u zanimljivim zadatcima te tako riješiti različite probleme. Od učenika iz naše škole najbolji rezultat su postigli učenici Erik Gramnjak iz 6.c razreda i Matej Vukušić iz 6.d razreda. Ovaj par se našao na 37. mjestu od ukupno 559 parova učenika šestih razreda. Čestitamo dečkima i želimo njima, kao i drugim učenicima naše škole puno sreće u sljedećim kolima.

Tekst: Ana-Marija Ivišić

Foto: Mihaela Prosenjak