Županijska natjecanja 2023.

Autor: Marinela Rebić, 7. 3. 2023.

Naši su učenici i ove godine pokazali svoje znanje i svestranost iz raznih predmeta na školskim razinama natjecanja.

Svi prijavljeni učenici pokazali su izvrsno znanje te im čestitamo i pozivamo na natjecanja i sljedeće godine. Najbolji od njih pozvani su na Županijsko natjecanje.

Pozvani učenici na Županijska natjecanja:

- Informatika pod mentorstvom učiteljice Klaudije Radman Livaja učenik 6.d razreda Alen Smajlović

- Matematika pod mentorstvom učiteljice Nikoline Marković učenik 5.d razreda Toma Gavran

- Engleski jezik pod mentorstvom profesorica Katarine Androlić i Marije Kozmić učenici Lana Patrović (7.b), Jan Kajganić (7.c) i Jakov Matanović (8.a)

- Geografija pod mentorstvom profesora Vladimira Matuna učenici Toma Gavran (5.d) i Karla Čučić (7.b)

- Povijest pod mentorstvom profesorice Štefice Lovreković Cvitić učenik 8.a razreda Josip Čunčić

- Tehnička kultura pod mentorstvom profesorice Ljiljane Lozančić učenici Filip Vranić (8.a), Marko Dražetić (7.c), Leon Šoštarić (6.d) i Gabriela Dujmović (5.a)

- Kemija pod mentorstvom profesorice Lidije Regušić učenica 7.a razreda Marija Kos

- Biologija pod mentorstvom profesorice Lidije Regušić učenik 7.c razreda Marko Dražetić

- županijska smotra Lidrano pod mentorstvom profesorice Zrinke Hačić učenik 6.a razreda Marin Rožić

- Modelarska liga Zagrebačke županije pod mentorstvom profesorice Ljiljane Lozančić učenice Vida Tkalčić (6.c) i Mihaela Dujmović (6.c)

Čestitamo svim učenicima i mentorima!

« Svibanj 2024 »