“Školske igre” u Novom Čiču

Autor: Ratimira Ajduk, 12. 6. 2012.

Napisala: Sanja Povoljnjak

Nogometna škola mladeži "Dinamo Hidrel" za učenike Područne škole Novo Čiče organizirala je dana 06. lipnja 2012. godine sportske igre. Učenici su sudjelovali u krosu, malom nogometu, graničarima i štafetnim igrama. Natjecanje je organizirano prema uzrastu učenika.

U malom nogometu, graničarima i štafetnim igrama učenici a i b odjeljenja istog razreda odmjeravali su svoje snage žustro se boreći za pobjedu.

Ozarena lica, srčani zagrljaji i radosni uzvici zadovoljstva preplavljivali su cijelo igralište nakon pozitivno ostvarenog rezultata. Mali gubitnici bili su vidno razočarani nastojeći prikriti razočaranje i sakriti suzu u oku međusobno se podupirući za postizanje pobjede u sljedećoj disciplini. U nogometu su bili uspješniji učenici Ib,  IIa,  IIIa i IVb razreda.

Natječući se u krosu, prema uzrastu i spolu, učenici su ostvarili pojedinačne rezultate kako slijedi:

Djevojčice

Dorian Mišerić

Mihael Zetković

Adil Mašić

Organizacija sportskih aktivnosti pod rukovodstvom Marija Paviše bila je izvanredna i oduševila je i učenike i učitelje PŠ Novo Čiče. Učenici su bili ponosni na dobivena priznanja i uživali su u okrijepi uz sokove i grickalice. Završnu riječ skupu dao je predsjednik Mjesnog odbora Novo Čiče Nikola Šimac podupirući ovaj sportski događaj. Uz zahvalu organizatoru dogovoren je novi susret sljedeće školske godine.

« Svibanj 2024 »