Upisi u prvi razred u šk.god 2021./2022.

Upisi u prvi razred osnovne škole

školska godina 2021../2022..

Dragi roditelji i budući prvašići, krećete u novu avanturu koja će započeti upisima u prvi razred.

Upisi u prvi razred odvijat će se u Osnovnoj školi Vukovina.

Za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta u školi prijavit ćete se putem poveznice koju ćemo uskoro objaviti na stranicama škole. Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta odvijat će se tijekom travnja i svibnja 2021. godine.

U prvi razred osnovne škole upisivat će se djeca koja do 1. travnja 2021. godine imaju navršenih 6 godina života.

Na zahtjev roditelja ili staratelja, u popis djece dorasle za upis u prvi razred Ured državne uprave u Zagrebačkoj županiji će uvrstiti i djecu koja do 31. ožujka 2021. godine nemaju navršenih 6 godina života.

Na poveznici se nalaze sve obavijesti o upisima u prvi razred.

Prije upisa obvezan je i komisijski pregled djece radi utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta koji će provesti Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije, Služba za školsku medicinu, dr. Mateja Kopsa Sobota (Dom zdravlja Velika Gorica, školska ambulanta).

Na sljedećoj poveznici možete naći sve potrebne informacije o naručivanju i provedbi pregleda u Službi za školsku medicinu, a upite možete slati na mail adresu skolska.medicina.vgorica2@zzjz-zz.hr

Informacije o upisima roditelji mogu dobiti u Osnovnoj školi Vukovina na

tel. 01/6230-005, 01/6230-118

Pedagoginja: Bernarda Kefelja

Psihologinja: Marta Šurmanović

Socijalna pedagoginja: Ana Goršeta

Sve informacije za upis u prvi razred pratite na stranicama škole.

Upisi u prvi razred

Polazak u školu jedan je od najvažnijih događaja u životu Vašega djeteta, koje od sada preuzima veće obveze i upoznaje nove ljude (odrasle i vršnjake) koji će zauzeti jako važno mjesto u njegovom životu.

Naša je zajednička obveza,vas roditelja i nas učitelja, omogućiti djetetu skladan razvoj, stvaranje pozitivne slike o sebi i razvijanje svih njegovih potencijala.

Više o tome možete pročitati u priloženoj brošuri o upisu u prvi razred.

Priloženi dokumenti:
Brosura 1 razred Vukovina.pdf

Saznajte na stranicama Time is.

« Lipanj 2021 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Vukovina / Školska 20, HR-10419 Vukovina / www.os-vukovina.skole.hr / os-vukovina-003@skole.t-com.hr