Donacija knjiga školskoj knjižnici

Autor: Administrator , 7. 5. 2014.

28. travnja knjižnica OŠ Vukovina primila je donaciju knjiga u sklopu akcije prikupljanja koju je organizirala mladež HSLS – a Velike Gorice. Akciju su organizirali povodom Dana dječje knjige i nastavljena je tijekom mjeseca travnja. Pobrinuli su se da što veći broj građana bude obaviješteno o toj akciji.

Broj doniranih svezaka je 59 i tematski pripadaju različitim područjima, pa će tako za svakoga biti po nešto. Među najvrjednije naslove u ovoj donaciji našle su se različite enciklopedije ( npr. Ilustrirana dječja enciklopedija Zemlje i ljudi, Veliki atlas svijeta). Najmlađi čitači uživat će u različitim slikovnicama, a uz pomoć malenoga bontona u slikovnici pod nazivom Što se smije, a što ne smije moći će na zanimljiv način naučiti što je lijepo ponašanje u različitim svakodnevnim stvarima.

I učenici naše škole također znaju darovati knjige, na što ih i potičemo, a takve akcije su uvijek dobrodošle i nadamo se da će ih u budućnosti biti još.

Za knjižnicu škole                                                                                    Maja Vaci, dipl. knjižničarka

Priloženi dokumenti:
Knjiznica.JPG (189.94 KB)