Osnovna škola Vukovina

Igor Vrban - sportska nada 2013. godine

Autor: Emina Gudelj, 4. 2. 2014.

Igor Vrban je dobio veliko priznanje od Zajednice sportskih udruga grada Velike Gorice, za sportsku nadu za 2013. god. od koje se u budućnosti očekuju veliki rezultati.

IU novoj godini Igor je nastupio na dva turnira:

U Samoboru se 19. siječnja održao najveći i najjači karate turnir u Hrvatskoj na kojem je sudjelovalo 1600 karataša. Igor je u konkurenciji ml.kadeta (12,13 god) +57kg osvojio zlato pobijedivši uvjerljivo sve svoje protivnike.

Na idućem turniru Grand Prix Čakovec 25. siječnja također je potvrdio svoju dominaciju u teškoj kategoriji osvojivši zlato, te broncu u kategoriji kadeta (14,15 god).

Cilj je dobro se pripremiti, i nastupiti što spremniji na prvenstvu Hrvatske koje će se održati u ožujku u Nedelišću.

Koliko je sati u Londonu, Pekingu, Sao Paolu...?